search

Spawarka MAGNUM MIG/MAG 350Y

7900,00 In stock
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Urządzenie firmy MAGNUM MIG 350Y jest profesjonalnym synergicznym półautomatem spawalniczym. Sprzęt ten znajduje zastosowanie zarówno w ciężkich warunkach produkcyjnych (przemysłowych), jak i w warsztatach naprawczych. Półautomat przeznaczony jest do spawania stali niskowęglowej, niskostopowej (MAG), stali stopowych (MIG) oraz aluminium i jego stopów.
Źródło prądu zostało wykonane w zaawansowanej technologii IGBT, co pozwoliło zmniejszyć objętość i ciężar źródła spawalniczego, poprawiło sprawność i współczynnik mocy zasilania oraz wpłynęło znacząco na oszczędność energii. Urządzenie posiada płynną regulację napięcia i natężenia prądu spawania oraz jest wyposażone w przeciążeniowy układ zabezpieczenia termicznego chroniący przed przegrzaniem. 
Dzięki funkcji synergii uzyskujemy łatwy sposób ustawień parametrów pracy (funkcja synergii automatycznie dostosowuje prędkość podawania drutu do zmiany prądu spawania). Dodatkowo, za pomocą automatycznego podawania drutu, zwiększa się prędkość spawania.

DANE TECHNICZNE:
- Zasilanie:  AC 400 [V], 50/60 [Hz]
- Prąd spawania MIG/MAG: 350 [A]
- Sprawność: 60 %
- Podajnik:  4-rolkowy
- Obsługiwane średnice drutu: 0,8 1,0 1,2 1,6
- Waga źródła:  59 kg
- Klasa izolacji: F
- Stopień ochrony obudowy: IP21S

ZESTAW ZAWIERA:
- Kompletne urządzenie (źródło spawalnicze, chłodnicę, podwozie jezdne),
- Uchwyt MIG/MAG chłodzony cieczą,
- Uchwyt masowy zakończony kleszczami,
 X MI MIG350Y
Pytanie o produkt:  Spawarka MAGNUM MIG/MAG 350Y - (#417)