• Nowy
search

Pasta antyodpryskowa spawalnicza Blitz WP-03 340ml puszka

18,00
Brutto
Ilość

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Antyodpryskowa pasta Blitz WP-03 do spawalniczych dysz gazowych MIG/MAG oraz końcówek prądowych.

Pasta Blitz to specjalistyczny preparat, który ma za zadanie zabezpieczyć te elementy przed przywieraniem i wtapianiem się odprysków spawalniczych.

Stosowanie pasty zwiększa żywotność części eksploatacyjnych palnika, zapewnia utrzymanie odpowiedniej osłony gazowej spoin

Właściwości:

✅ Zabezpiecza dysze gazowe MIG/MAG oraz końcówek prądowych, tworzy ochronną powłokę, która zapobiega przywieraniu odprysków spawalniczych do dysz i końcówek

✅ Brak substancji szkodliwych, nie zawiera żadnych środków ściernych, substancji szkodliwych, silikonów ani rozpuszczalników organicznych. Dzięki temu można ją używać bez obaw o negatywny wpływ na procesy spawalnicze.

✅ Bez wpływu na jakość spawów, użycie pasty antyodpryskowej nie powoduje wad spawalniczych w spoinach. Jest ona zoptymalizowana pod kątem zapewnienia ochrony przed odpryskami, jednocześnie nie zakłócając jakości spawu.

✅ Produkt jest bezwonny i nie wydziela żadnych toksycznych substancji, co zapewnia bezpieczne warunki pracy dla użytkowników.

✅ Antyodpryskowa pasta jest niepalna, co oznacza, że ​​jest bezpieczna w przechowywaniu i stosowaniu w warunkach spawalniczych.

✅ Pasta chroni dysze gazowe MIG/MAG oraz końcówki prądowe przed przywieraniem odprysków spawalniczych. Jej bezpieczna i skuteczna formuła pozwala na utrzymanie wysokiej jakości spawów i zapewnia komfort pracy w procesach spawalniczych.

PO 300 K
Pytanie o produkt:  Pasta antyodpryskowa spawalnicza Blitz WP-03 340ml puszka - (#5214)