search

Kompresor bezolejowy MAGNUM JWS-24/550

569,00
Brutto
Ilość

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Profesjonalna, wyciszona sprężarka bezolejowa marki MAGNUM. Kompaktowe urządzenie wyposażone w trwałą pompę bezolejową - przyjazną dla środowiska naturalnego - oraz zbiornik pozwalający na gromadzenie powietrza pod wysokim ciśnieniem.

Kompresory MAGNUM serii JWS charakteryzują się obniżonym poziomem głośności. Mogą być instalowane w miejscu przebywania ludzi nie zwiększając dyskomfortu spowodowanego głośną pracą.

Wydajny i oszczędny w zużycie energii elektrycznej kompresor idealnie sprawdzi się w każdym warsztacie, gabinecie oraz w gospodarstwie domowym. Źródło sprężonego powietrza może posłużyć między innymi do pompowania, przedmuchiwania oraz zasilania urządzeń i narzędzi pneumatycznych.

Sprężarki MAGNUM serii JWS cechują się bardzo niskim poziomem drgań. Udało się to osiągnąć dzięki doskonałemu wyważeniu układu pompa-silnik oraz zastosowaniu wysokiej klasy wibroizolatorów.

W kompresorze zastosowano pompę bezolejową z dwoma teflonowymi tłokami o zmniejszonym współczynniku tarcia. Za wydajne chłodzenie kompresora odpowiadają powiększone żebrowania głowic cylindrów, co w połączeniu z niskimi obrotami pompy gwarantuje wysoką żywotność i bezawaryjność.

Zasilanie jednofazowym napięciem umożliwia podłączenie kompresora do większości instalacji elektrycznych, także w domu.

Kompresor wyposażony jest w elektryczny zawór odprężny, którego zadaniem jest odprowadzenie ciśnienia znad tłoków po zakończonym cyklu pracy. Dzięki takiemu rozwiązaniu start kompresora jest łatwy i nie powoduje przeciążeń sieci elektrycznej.

Urządzenie posiada zawór odwadniający służący do opróżniania kondensatu gromadzącego się w zbiorniku. Dzięki zaworowi można w łatwy sposób zadbać o zbiornik kompresora i zapobiec jego nadmiernej korozji.

W kompresorze wykorzystano klasyczny wyłącznik ciśnieniowy, przeznaczony do utrzymywania ciśnienia w zbiorniku pomiędzy zadaną górną i dolną wartością ciśnienia.

Dodatkowo zestaw został wyposażony w reduktor, manometry, zawór bezpieczeństwa oraz szybkozłącze (typ 26) i zawór kulowy z gwintem G1/4”. Dzięki temu po podłączeniu do prądu kompresor gotów jest do pracy.

Urządzenie wyposażone jest w wygodny uchwyt z gumowaną rączką oraz duże koła ułatwiające transport kompresora do miejsca pracy. Zastosowana gumowa stopka niweluje efekt drgań urządzenia.

DANE TECHNICZNE:
- Moc: 550 W
- Wydajność: 110 l/min
- Poziom hałasu: 68 dB
- Maksymalne ciśnienie: 8 bar
- Wielkość zbiornika: 24 l
- Wymiary: 51x35x55 cm
- Masa: 19 kg

W zestawie:
- kompresor: JWS-24/550
- karta gwarancyjna
- instrukcja obsługi w języku polskimP K MA JWS245

Opis

Producent
MAGNUM
Ciśnienie max. [bar]
8
Ciśnienie robocze [bar]
6
Moc [kW]
0,55
Pojemność [l]
24
Wydajność [l/min]
110
Pytanie o produkt:  Kompresor bezolejowy MAGNUM JWS-24/550 - (#49)