search

Szlifierka stołowa dwutarczowa MAGNUM TM-5

319,00
Brutto
Ilość

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Solidna szlifierko-polerka stołowa MAGNUM. Wyposażona w dwie tarcze: kamień do szlifowania oraz filc do polerowania. Silnik do pracy dorywczej w grupie natężenia S2-20 min. Płynna regulacja obrotów zwiększa funkcjonalność szlifierki, ponieważ możemy pracować w różnorodnych materiałach oraz narzędziami o zróżnicowanych średnicach. Solidne wykonanie, oraz silnik o mocy 400 W pozwalają na bezpieczną i wygodną pracę z urządzeniem.

Posiadamy w ofercie osprzęt oraz części zapasowe dedykowane do sprzedawanej szlifierki, które pozwalają na zwiększenie funkcjonalności urządzenia. W sprzedaży między innymi: tarcze, dyski, szczotki oraz wałek giętki z uchwytem wiertarskim w którym możemy zamocować frezy palcowe, wiertła, kamienie itd.  

Szlifierka stołowa MAGNUM TM-5 to trwała, stabilna konstrukcja podparta na czterech antywibracyjnych nóżkach. Urządzenie jest dostarczane z tarczą szlifierską o małej ziarnistości i tarczą do polerowania. Posiada regulowane wsporniki robocze, które można łatwo dostosować do grubości kamienia i kształtu obrabianego przedmiotu. Urządzenie posiada regulację prędkości obrotowej oraz osłony tarcz, zabezpieczające otoczenie przed opiłkami i iskrami.

DANE TECHNICZNE:
- Moc znamionowa: 400 W (230V, 50Hz)
- Prędkość obrotowa: do 10 000 obr/min
- Wymiary tarczy: 75x20x10 mm
-
 grupa natężenia pracy: S2 20 min

W ZESTAWIE:
- Szlifierka TM-5
- zapasowe szczotki
- klucze serwisowe
- instrukcja obsługi
- karta gwarancyjnaP NS TM-5

Opis

Zasilanie
230 V
Producent
MAGNUM
Moc [kW]
0,4
Prędkość obrotowa [obr/min]
10000
Pytanie o produkt:  Szlifierka stołowa dwutarczowa MAGNUM TM-5 - (#505)