• Nowy
search

Spawarka inwerterowa MAGNUM VIPER 205 D ZESTAW 2

811,00 In stock
Brutto
Ilość

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Urządzenie inwerterowe VIPER 205 D marki MAGNUM jest lekkim, przenośnym źródłem energii. Służy do spawania elektrodami otulonymi różnych gatunków stali niestopowych, niskostopowych, wysokostopowych, nierdzewnych, żaroodpornych, miedzi, żeliwa. Urządzenie charakteryzuje się dużą sprawnością 200 A/60% oraz znakomitą charakterystyką łuku dla elektrod rutylowych i zasadowych. 

Urządzenia oparte jest na zaawansowanej technologii, wykorzystującej tranzystory IGBT co przekłada się na zmniejszenie zakłóceń elektromagnetycznych, małe straty mocy, zwiększenie wydajności i niezawodności źródła prądu oraz mniejsze zużycie energii.

Spawarka VIPER 205 D przeznaczona jest do pracy w warunkach stacjonarnych i terenowych,  wykonywania wszelkiego rodzaju prac warsztatowych, naprawczych, budowlanych itp.Spawarkę można również wykorzystać do spawania metodą TIG za pomocą specjalnego uchwytu TIG z zaworkiem (metoda TIG LIFT). Zapalanie łuku odbywa się wtedy przez lekkie potarcie elektrody nietopliwej o spawany materiał.

DANE TECHNICZNE:
- Zasilanie: AC 230 [V] / 50 [Hz]
- Pobór mocy max: 8 kVA
- Prąd spawania: 200 [A]
- Napięcie biegu jałowego: 63 [V]
- Zabezpieczenie zasilania: 25 [A]
- Sprawność: 60%
- Chłodzenie: wentylator
- Klasa ochrony obudowy: IP23
- Waga: 8 kg


KUPUJĄC W ZESTAWIE OTRZYMASZ:

- Przyłbice spawalniczą samościemniająca MAGNUM NOVA CZARNA - automatyczna przyłbica spawalnicza MAGNUM NOVA wyposażona jest w dwa sensory. Zasilana jest przez ogniwa solarne i wymienną baterię. Ponadto przyłbica jest zrobiona z termo stabilnego, odpornego na zużycie polimeru, w który nie wtapiają się odpryski spawalnicze. Doskonała dla każdego spawacza amatorskiego jak i profesjonalisty. Wyposażona jest w filtr spawalniczy umożliwiający zmianę stopnia zaciemnienia w zakresie 9 - 13 DIN. Filtr przed spawaniem jest transparentny, więc spawacz ma możliwość dokładnej obserwacji obszaru roboczego
- Preparat antyodpryskowy (SPRAY) 400ML - preparat antyodpryskowy w postaci aerozolu jest bezwonnym środkiem używanym do ochrony dyszy palnika, narzędzi i powierzchni materiału spawanego przed wtapianiem się odprysków metalu w trakcie spawania technikami elektrycznymi
- Rękawice spawalnicze ochronne SG GLOVES WELDER RED - przeznaczone do wszystkich pozostałych procesów spawania, a w szczególności spawania metodą MIG/MAG i MMA. Rękawica pięciopalcowa, ochronna, z anatomicznym układem kciuka, z długim mankietem, strona grzbietowa wykonana jest z jednego kawałka dwoiny, strona dłoniowa chwytna składa się z dwóch elementów: mankiet jest doszyty na linii nadgarstka. Szwy wzmacniane bizami, wewnątrz wypodszewkowane.
- Kątowniki magnetyczne M3 12kg - kątownik magnetyczny M3 przeznaczony jest do podtrzymania stalowych elementów podczas prac spawalniczych. Niezbędna pomoc podczas spawania, prac montażowych, umożliwia precyzyjne ustawienie i podtrzymanie materiałów w płaszczyźnie lub pod kątem 45°, 90°,135°.
- Młotek spawalniczy CH-01 - do usuwania żużlu powstałego podczas procesu spawania.

NIEZBĘDNY ZESTAW POTRZEBNY DO ROZPOCZĘCIA PRAC SPAWALNICZYCH

ZESTAW ZAWIERA:
- Kompletne urządzenie MAGNUM VIPER 205 D,
- Przewód roboczy MMA,
- Przewód masowy z zaciskiem.

AKCESORIA DODATKOWE

- Przyłbica spawalnicza samościemniająca MAGNUM NOVA CZARNA - 1 szt.
- Elektrody rutylowe MT-12 E 6013 2.5 mm 4.5kg - 1 paczka
- Preparat antyodpryskowy (SPRAY) 400ML.- 1 szt.
- Rękawice spawalnicze ochronne SG GLOVES WELDER RED - 1 para
- Kątownik magnetyczny M3 12kg - 2 szt.
- Młotek spawalniczy CH-01 - 1 szt.

KUPUJĄC W ZESTAWIE OSZCZĘDZASZ CZAS I PIENIĄDZE !
! WARTOŚĆ ZESTAWU 900 zł !U I VIP 205AD zes2

Opis

Zasilanie
230 V
Producent
MAGNUM
Prąd spawania MMA [A]
200
Sprawność [%]
60
Zabezpieczenie zasilania [A]
25
Funkcja ANTI STICK
TAK
Funkcja HOT START
TAK
Funkcja MMA
TAK
Funkcja TIG LIFT
TAK
Pytanie o produkt:  Spawarka inwerterowa MAGNUM VIPER 205 D ZESTAW 2 - (#3915)