search

Kompresor wyciszony MAGNUM JWS-W4

4190,00
Brutto
Ilość

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Profesjonalny kompresor marki MAGNUM, z wydajną bezolejową pompą. Innowacyjna sześciotłokowa, dwustopniowa pompa w układzie "W" zapewnia doskonałe parametry eksploatacyjne.

Kompresor MAGNUM JWS-W4 charakteryzuje się największą wydajnością w grupie sprężarek bezolejowych, jednocześnie pracując w wysokim zakresie ciśnień.

Dzięki dużej wydajności, wysokiej kulturze pracy oraz czystości sprężanego powietrza, sprężarka MAGNUM nadaje się do stosowania w gabinetach stomatologicznych, zakładach protetycznych, a także w warsztatach samochodowych i zakładach przemysłowych, gdzie oprócz dużego zapotrzebowania na powietrze wymagana jest również cicha praca.

Zastosowanie sześciu niezależnych tłoków (w tym dwóch tłoków doprężających) poprawiło chłodzenie pompy, a także znacznie podniosło sprawność, przez co kompresor cechuje się wysoką wydajnością przy stosunkowo niewielkim poborze mocy.

Dwustopniowa pompa wyposażona jest w chłodnicę między stopniową dodatkowo zwiększającą sprawność sprężarki  w górnym zakresie ciśnień w porównaniu do klasycznych pomp sprężarkowych.

DANE TECHNICZNE:
- moc silnika: 2,5 kW (400V, 50Hz)
- wydajność teoretyczna: 370 l/min
- wydajność rzeczywista: 260 l/min
- ciśnienie robocze: 8 - 10 bar
- wielkość zbiornika: 100 l
- wymiary: 95x40x90 cm
- masa: 82 kgP K MA JWS-W4

Opis

Zasilanie
400 V
Producent
MAGNUM
Ciśnienie max. [bar]
10
Ciśnienie robocze [bar]
8
Moc [kW]
2,5
Pojemność [l]
100
Wydajność [l/min]
500
Pytanie o produkt:  Kompresor wyciszony MAGNUM JWS-W4 - (#48)