search

Kompresor bezolejowy mobilny MAGNUM TKJ1000-5L

1985,00
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Profesjonalna, wyciszona sprężarka bezolejowa marki MAGNUM. Kompaktowe urządzenie wyposażone w trwałą pompę bezolejową - przyjazną dla środowiska naturalnego - oraz zbiornik pozwalający na gromadzenie powietrza pod wysokim ciśnieniem.

Kompresory MAGNUM serii TKJ charakteryzują się obniżonym poziomem głośności. Mogą być instalowane w miejscu przebywania ludzi nie zwiększając dyskomfortu spowodowanego głośną pracą.

Wydajny i oszczędny w zużycie energii elektrycznej kompresor idealnie sprawdzi się w każdym warsztacie, gabinecie oraz w gospodarstwie domowym. Źródło sprężonego powietrza może posłużyć między innymi do pompowania, przedmuchiwania oraz zasilania urządzeń i narzędzi pneumatycznych.

✅ W kompresorze zastosowano pompę bezolejową z teflonowymi tłokami o zmniejszonym współczynniku tarcia oraz miedzianym uzwojeniem. Za wydajne chłodzenie kompresora odpowiadają powiększone żebrowania głowic cylindrów, co w połączeniu z niskimi obrotami pompy gwarantuje wysoką żywotność i bezawaryjność.

✅ Zasilanie jednofazowym napięciem umożliwia podłączenie kompresora do większości instalacji elektrycznych, także w domu.

✅ Kompresor wyposażony jest w elektryczny zawór odprężny, którego zadaniem jest odprowadzenie ciśnienia znad tłoków po zakończonym cyklu pracy. Dzięki takiemu rozwiązaniu start kompresora jest łatwy i nie powoduje przeciążeń sieci elektrycznej.

✅ W kompresorze wykorzystano klasyczny wyłącznik ciśnieniowy, przeznaczony do utrzymywania ciśnienia w zbiorniku pomiędzy zadaną górną i dolną wartością ciśnienia.

✅ Filtroreduktor powietrza służy do oczyszczenia sprężonego powietrza i regulacji ciśnienia wyjściowego. Wkładka cyklonowa powoduje osadzanie się kondensatu w zbiorniku, a wkład filtracyjny zabezpiecza układ przed przedostaniem się zanieczyszczeń stałych i płynnych o wielkości przekraczającej jego gradację. Reduktor membranowy pozwala na ustalenie stałej wartości ciśnienia wyjściowego niezależnie od wahań ciśnienia wejściowego przekraczającego ciśnienie wyjściowe.

- Dodatkowo zestaw został wyposażony w manometry, zawór bezpieczeństwa oraz szybkozłącze (typ26). Dzięki temu po podłączeniu do prądu kompresor gotów jest do pracy.

✅ Panel tylny został wyposażony w zawór kulowy który służy do opróżniania kondensatu gromadzącego się w zbiorniku. Dzięki zaworowi można w łatwy sposób zadbać o zbiornik kompresora i zapobiec jego nadmiernej korozji.

✅ Sprężarka została osadzona na mobilnej i kompaktowej ramie a duże koła i ergonomiczna rączka ułatwiają transport urządzenia między stanowiskami pracy.

DANE TECHNICZNE:
- moc: 1500 W
- napięcie zasilania: 230 V; 50 Hz
- ciśnienie robocze 5-8 bar
- zbiornik: 5 l
- wydajność teoretyczna: 370 l/min
- wydajność efektywna: 220 l/min
- poziom natężenia hałasu: 60 dB
- wymiary: 86 x 50 x 46 cmP K TKJ1500-5L

Opis

Zasilanie
230 V
Producent
MAGNUM
Ciśnienie max. [bar]
8
Ciśnienie robocze [bar]
5
Wydajność [l/min]
220
Pytanie o produkt:  Kompresor bezolejowy mobilny MAGNUM TKJ1000-5L - (#5136)