search

Kompresor warsztatowy MAGNUM SDFL-24

539,00
Brutto
Ilość

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

✅ Profesjonalny kompresor do zastosowań warsztatowych marki MAGNUM. Kompaktowe urządzenie wyposażone w ekonomiczny silnik elektryczny, trwałą pompę na przełożeniu bezpośrednim oraz zbiornik pozwalający na gromadzenie powietrza pod wysokim ciśnieniem. Wydajny i oszczędny w zużycie energii elektrycznej kompresor idealnie sprawdzi się w każdym warsztacie oraz w gospodarstwie domowym.

✅ DANE TECHNICZNE:
- Moc: 1,5 kW
- Wydajność teoretyczna: 220 l/min
- Czas napełnienia butli (0-  8 bar): 105 s
- Maksymalne ciśnienie: 8 bar
- Wielkość zbiornika: 24 l
- Wymiary: 54x31x61 cm
- Masa: 27 kg

✅ Źródło sprężonego powietrza może posłużyć do zasilania większości narzędzi pneumatycznych adekwatnych do wydajności kompresora:
- pistolety lakiernicze
- pistolety do pompowania
- pistolety do przedmuchu
- pistolety do silikonu
- pistolety do prania tapicerki
- pistolety do wody
- aerografy modelarskie
- zszywacze
- piaskarki
- ropownice
- nitownice
- klucze udarowe
- grzechotki
- grawerki
- towotnice

✅ Silnik elektryczny o mocy 1.5 kW charakteryzuje się wysoką żywotnością. Zasilanie jednofazowym napięciem umożliwia podłączenie kompresora do większości instalacji elektrycznych, także w domu. Zastosowanie zabezpieczenia termicznego chroni urządzenie przed przeciążeniami dzięki czemu unikniesz wysokich kosztów związanych z naprawą. Zastosowanie wirnika z dużymi łopatkami w sposób efektywny umożliwia chłodzenie silnika podczas wykonywanej pracy.

✅ Profesjonalna pompa żeliwna w układzie rzędowym wykonana z wysoką dbałością o szczegóły. Pompa doskonale radzi sobie w ciężkich warunkach eksploatacji dzięki zastosowaniu smarowania tłoków olejem oraz powiększeniu radiatorów które bardzo dobrze odprowadzają ciepło do otoczenia.

✅ Urządzenie wyposażone zostało w stalowy zbiornik ciśnieniowy malowany proszkowo. Dzięki niemu podczas pracy możemy zgromadzić odpowiedni zapas powietrza a pompa nie musi pracować w trybie ciągłym. Przyczynia się to do wydłużenia jej żywotności i gwarantuje bezawaryjną pracę!

✅ Kiedy kompresor pracuje w zanieczyszczonym otoczeniu o jego bezpieczeństwo zadbają filtry ssące chroniące go przed ewentualnym uszkodzeniem.

✅ Umiejscowione na skraju pompy wlew oraz wziernik oleju pozwalają na szybkie i wygodne przeprowadzanie terminowych wymian oraz kontroli stanu oleju.

✅ Przełącznik ciśnieniowy przeznaczony do utrzymywania odpowiedniego ciśnienia w zbiorniku kompresora pomiędzy zadanymi wartościami.

✅ Sterownik wyposażony jest w zawór odciążający, którego zadaniem jest usunięcie nadciśnienia z tłoków sprężarki tak aby przy ponownym uruchomieniu mogły się swobodnie poruszać nie obciążając nadmiernie silnika.

✅ Dodatkowo zestaw został wyposażony w manometr wskazujący ciśnienie w zbiorniku, zawór bezpieczeństwa i reduktor z szybkozłączem (typ 26). Dzięki temu kompresor po podpięciu do zasilania od razu jest gotów do pracy.

✅ Miedziane przewody tłoczne są odporne na wysokie ciśnienie i wysoką temperaturę.

✅ Zawór zwrotny zapobiega cofaniu się powietrza po zakończonym cyklu pracy.

✅ Producent zadbał również o taki detal jak zawór odwadniający. Umożliwia on zrzut kondensatu ze zbiornika co wydłuża jego żywotność oraz zmniejsza ryzyko przedostawania się wody do instalacji.

✅ Urządzenie wyposażone jest w wygodny uchwyt z gumowaną rączką oraz duże koła ułatwiające transport kompresora do miejsca pracy. Zastosowane gumowe stopki niwelują efekt drgań urządzenia.P K MA DFL 24

Opis

Zasilanie
230 V
Producent
MAGNUM
Ciśnienie max. [bar]
8
Ciśnienie robocze [bar]
6
Moc [kW]
1,5
Pojemność [l]
24
Wydajność [l/min]
220
Pytanie o produkt:  Kompresor warsztatowy MAGNUM SDFL-24 - (#244)