search

Kompresor warsztatowy MAGNUM AB/150/1F

2790,00 In stock
Brutto
Ilość

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Profesjonalny kompresor do zastosowań warsztatowych marki MAGNUM. Kompaktowe urządzenie wyposażone w mocny silnik elektryczny, trwałą pompę na przełożeniu pasowym oraz pojemny zbiornik pozwalający na gromadzenie powietrza pod wysokim ciśnieniem.

Wydajny i oszczędny w zużycie energii elektrycznej kompresor idealnie sprawdzi się w każdym warsztacie oraz w gospodarstwie domowym, a źródło sprężonego powietrza może posłużyć między innymi do pompowania, przedmuchiwania, malowania oraz do napędzania narzędzi pneumatycznych.

Profesjonalna pompa żeliwna w układzie rzędowym. Solidnie wykonana z najwyższą dbałością o szczegóły. Pompa posiada wziernik do kontroli stanu oleju co minimalizuje ryzyko zatarcia pompy oraz filtr ssący chroniący urządzenie przed zanieczyszczeniami.

Silnik elektryczny o mocy 2.2 kW charakteryzuje się wysoką żywotnością. Zasilanie jednofazowym napięciem umożliwia podłączenie kompresora do większości instalacji elektrycznych, także w domu. Zastosowanie zabezpieczenia termicznego chroni urządzenie przed przeciążeniami dzięki czemu unikniesz wysokich kosztów związanych z naprawą.

Przełącznik ciśnieniowy przeznaczony do utrzymywania ciśnienia w zbiorniku kompresora pomiędzy zadaną górną i dolną wartością ciśnienia. Sterownik wyposażony jest w zawór odciążający, którego zadaniem jest usunięcie ciśnienia z tłoków sprężarki tak, aby po ponownym uruchomieniu mogły się swobodnie poruszać i nie obciążać silnika. Dodatkowo zestaw został wyposażony w manometr wskazujący ciśnienie w zbiorniku, zawór bezpieczeństwa i szybkozłącze (typ 26). Dzięki czemu po podłączeniu kompresor gotów jest do pracy.

Reduktor ciśnienia powietrza stojący, wyposażony w manometr i szybkozłącza (typ 26). Reduktor membranowy pozwala na ustalenie stałej wartości ciśnienia wyjściowego niezależnie od wahań ciśnienia wejściowego przekraczającego ciśnienie wyjściowe.

Kompresor wyposażony w wygodny uchwyt oraz duże koła ułatwiające transport kompresora w miejsce pracy. Zastosowanie koła skrętnego pozwala na przemieszczanie urządzenia przez jedną osobę.

DANE TECHNICZNE:
- Moc: 2,2 kW
- Napięcie zasilania: 230V, 50Hz
- Wydajność teoretyczna: 369 l/min
- Maksymalne ciśnienie: 8 bar
- Wielkość zbiornika: 150 l
- Wymiary: 125x84x40 cm
- Masa: 75 kgP K AB150/8 1

Opis

Zasilanie
230 V
Producent
MAGNUM
Ciśnienie max. [bar]
8
Ciśnienie robocze [bar]
6
Moc [kW]
2,2
Pojemność [l]
150
Wydajność [l/min]
369
Pytanie o produkt:  Kompresor warsztatowy MAGNUM AB/150/1F - (#305)