search

Kompresor warsztatowy MAGNUM AB/150/HD

3590,00
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Profesjonalny kompresor do zastosowań warsztatowych i przemysłowych marki MAGNUM. Kompaktowe urządzenie wyposażone w mocny silnik elektryczny, trwałą pompę na przełożeniu pasowym oraz pojemny zbiornik pozwalający na gromadzenie powietrza pod wysokim ciśnieniem.

Wydajny i oszczędny w zużycie energii elektrycznej kompresor idealnie sprawdzi się w każdym warsztacie oraz w gospodarstwie domowym, a źródło sprężonego powietrza może posłużyć między innymi do pompowania, przedmuchiwania, malowania oraz do napędzania narzędzi pneumatycznych.

Profesjonalna pompa żeliwna w układzie rzędowym. Solidnie wykonana z najwyższą dbałością o szczegóły. Pompa posiada wziernik do kontroli stanu oleju co minimalizuje ryzyko zatarcia pompy oraz filtr ssący chroniący urządzenie przed zanieczyszczeniami.

Trójfazowy silnik elektryczny o mocy 4 kW charakteryzuje się wysoką sprawnością i żywotnością. Zastosowanie zabezpieczenia termicznego chroni urządzenie przed przeciążeniami dzięki czemu unikniesz wysokich kosztów związanych z naprawą.

Przełącznik ciśnieniowy przeznaczony do utrzymywania ciśnienia w zbiorniku kompresora pomiędzy zadaną górną i dolną wartością ciśnienia. Sterownik wyposażony jest w zawór odciążający, którego zadaniem jest usunięcie ciśnienia z tłoków sprężarki tak, aby po ponownym uruchomieniu mogły się swobodnie poruszać i nie obciążać silnika. Dodatkowo zestaw został wyposażony w manometr wskazujący ciśnienie w zbiorniku, zawór bezpieczeństwa i szybkozłącze (typ 26). Dzięki czemu po podłączeniu kompresor gotów jest do pracy.

Reduktor ciśnienia powietrza stojący, wyposażony w manometr i szybkozłącza (typ 26). Reduktor membranowy pozwala na ustalenie stałej wartości ciśnienia wyjściowego niezależnie od wahań ciśnienia wejściowego przekraczającego ciśnienie wyjściowe.

Kompresor wyposażony w wygodny uchwyt oraz duże koła ułatwiające transport kompresora w miejsce pracy. Zastosowanie koła skrętnego pozwala na przemieszczanie urządzenia przez jedną osobę.

DANE TECHNICZNE:
- Moc: 4 kW
- Napięcie zasilania: 400V, 50Hz
- Prędkość obrotowa pompy: 900 obr/min
- Wydajność teoretyczna: 800 l/min
- Maksymalne ciśnienie: 8 bar
- Wielkość zbiornika: 150 l
- Wymiary: 125x100x45 cm
- Masa: 85 kgP K AB150/8HD

Opis

Zasilanie
400 V
Producent
MAGNUM
Ciśnienie max. [bar]
8
Ciśnienie robocze [bar]
6
Moc [kW]
4
Pojemność [l]
150
Wydajność [l/min]
800
Pytanie o produkt:  Kompresor warsztatowy MAGNUM AB/150/HD - (#307)